Sıkça Sorulan Sorular

Uzaktan eğitim dersleri anlatan öğretmenler kim?

Video dersleri anlatan öğretmenlerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgiyi kardomuz adresine tıklayarak edinebilirsiniz. Aşağıda da video ders örnekleri bulunmaktadır.

Arke Uzaktan Eğitim Sistemini ne zamana kadar kullanabilirim?

Sistemi satın aldığınız günden sınava gireceğiniz güne kadar dilediğiniz kadar izleyip kullanabilirsiniz.

Yayın olarak ne alacağım?

Yayın olarak akademimizin şu ana kadar çıkarmış olduğu seçtiğiniz kursa bağlı olarak alacaksınız. Her bir sınav için (KPSS-DGS-ALES) her ay farklı bir kurumun deneme sınavı sınav çeşitliliğini sağlamak amacıyla uygulanacaktır.

Dersler ne zaman bitecek?

Akademi’ye kayıt yaptırdıktan sonra; almanız gereken ders saati bitinceye kadar kurs devam eder. Bu süre hemen hemen 6-7 aylık bir süreye karşılık gelir.

Akademi'de ders alacağım kadro kimlerden oluşur?

Arke Akademi olarak derse giren öğretmen kadromuz Ankara’nın KPSS A – KPSS ÖABT – ALES – DGS alanına en kaliteli isimlerinden oluşmaktadır. Kadromuz hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Sorunuzun cevabını bulamadınız mı?

O halde sorunuzu aşağıdaki iletişim formuna yazıp bize iletin. İlgili arkadaşlar sizlere dönüş yapsın

Göndertemizle

Öğrencilerimizden dönüşler

 • Ne demek lazım bilmiyorum da bir anda tanıştım ARKE’yle 2 senelik süreçte hem iş hem ders derken işin sonu gayet güzel oldu. Diğer hocalarım alınmasın ama Coğrafya hocamız Bekir Hoca apayrı bir yer edindi kalbimde. Bir, iki, kikiki(Yankı sesi) bunu unutmam.

  Hocalarım emeğinize sağlık. Bu arada puanım 87.591 şeklimiz olsun. Çok teşekkür ediyorum ARKE Akademi

  Hamdi YENERSOY
 • Arke Akademi’de 1 yıl geçirdim çok şey öğrendim. Sırf bilgi anlamında söylemiyorum bunu. Arke’ye gelin hocalarla biraz zaman geçirin demek istediğimi anlarsınız. Hocalarıyla, öğrencileriyle, danışmasıyla rahat bir ortama sahip. Ben ARKE’ye geldim mutlu bir şekilde gidiyorum. Siz de gelin pişman olmazsınız, kendinizi bulabileceğiniz tek yer.

  Bekir KAYA
  Resim-İş Öğretmeni
 • Uzun yıllar hazırlanıp atanma ümidimi yitirdiğim bir anda bana sıcak bir aile ortamında değerli öğretmenler eşliğinde tekrar sınava hazırlanma ve atanma gururunu yaşatan ARKE Akademi’ye teşekkürlerimi sunarım.

  Yalçın ALTUNTAŞ
 • KPSS’nin muallak sonuna rağmen ARKE bana inanınca ve çalışınca kazanılabileceğini gösterdi.

  Eda BOZKURT
 • İlk ARKE yeni bir KPSS kursu olmasına rağmen bu işin içinde yetişerek gelmiş ve bu  sistemi çözmüş dört dörtlük hocaların kurmuş olduğu aile diyebileceğim bir kurum. Ben İLK ARKE Akademi öğrencisi olarak hocaların emeğini boşa çıkarmadığımı açık ve net itiraf edebilirim. Bu nedenle KPSS de %80 İLK ARKE hocaları var ise %20 öğrencisi öz verisidir. Hocaların gösterdikleri ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim.

  Gönül BAYRAM
 • Mükemmel bir dersane. Keşke daha önce tanımış olsaydım. Sadece tekrar derslerine girdiğim halde çok faydasını gördüm. ayrıca hocaların ilgi alakası sizin hem manen hem de bilgi olarak sınava hazırlıyor. Her şey için çok teşekkür ediyorum. Daha nice yıllara Arke AKADEMİ

  Esra İnce ÖZSOY
  Kimya Mühendisilği

Bu alandaki becerimiz

Öğretmenlik - 15 yıl 90%
Akademi - 4 yıl 80%
Yayıncılık - 5 yıl 90%
Uzaktan Eğitim - 3 yıl 75%