Ne demek lazım bilmiyorum da bir anda tanıştım ARKE’yle 2 senelik süreçte hem iş hem ders derken işin sonu gayet güzel oldu. Diğer hocalarım alınmasın ama Coğrafya hocamız Bekir Hoca apayrı bir yer edindi kalbimde. Bir, iki, kikiki(Yankı sesi) bunu unutmam.

Hocalarım emeğinize sağlık. Bu arada puanım 87.591 şeklimiz olsun. Çok teşekkür ediyorum ARKE Akademi

Hamdi YENERSOY

Arke Akademi’de 1 yıl geçirdim çok şey öğrendim. Sırf bilgi anlamında söylemiyorum bunu. Arke’ye gelin hocalarla biraz zaman geçirin demek istediğimi anlarsınız. Hocalarıyla, öğrencileriyle, danışmasıyla rahat bir ortama sahip. Ben ARKE’ye geldim mutlu bir şekilde gidiyorum. Siz de gelin pişman olmazsınız, kendinizi bulabileceğiniz tek yer.

Bekir KAYA
Resim-İş Öğretmeni

Uzun yıllar hazırlanıp atanma ümidimi yitirdiğim bir anda bana sıcak bir aile ortamında değerli öğretmenler eşliğinde tekrar sınava hazırlanma ve atanma gururunu yaşatan ARKE Akademi’ye teşekkürlerimi sunarım.

Yalçın ALTUNTAŞ

KPSS’nin muallak sonuna rağmen ARKE bana inanınca ve çalışınca kazanılabileceğini gösterdi.

Eda BOZKURT

İlk ARKE yeni bir KPSS kursu olmasına rağmen bu işin içinde yetişerek gelmiş ve bu  sistemi çözmüş dört dörtlük hocaların kurmuş olduğu aile diyebileceğim bir kurum. Ben İLK ARKE Akademi öğrencisi olarak hocaların emeğini boşa çıkarmadığımı açık ve net itiraf edebilirim. Bu nedenle KPSS de %80 İLK ARKE hocaları var ise %20 öğrencisi öz verisidir. Hocaların gösterdikleri ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim.

Gönül BAYRAM

Mükemmel bir dersane. Keşke daha önce tanımış olsaydım. Sadece tekrar derslerine girdiğim halde çok faydasını gördüm. ayrıca hocaların ilgi alakası sizin hem manen hem de bilgi olarak sınava hazırlıyor. Her şey için çok teşekkür ediyorum. Daha nice yıllara Arke AKADEMİ

Esra İnce ÖZSOY
Kimya Mühendisilği

İlk ARKE Akademinin mükemmel kadrosu benim hedefime ulaşmamda en büyük etkendir. Gerçekten alanında çok başarılı öğretmenlerin sayesinde netlerim önemli derecede arttı ve hedeflediğim puana çok yakın puan aldım.

Tabiki sadece dersanenin ve öğretmenlerin katkısı yetmiyor özeverili bir çalışma da gerekiyor bu çalışma için uygun ortamı da bize ARKE Akademi sağladı

Bu başarıda emeği geçen İLK ARKE Akademi’nin değerli öğretmenlerine çok teşekkür ediyorum.

İyi ki İLK Arke Akademi’yi tercih etmişim.

Hüseyin SAÇINTI
Kimya Öğretmeni

İlk ARKE Akademi…, Bir KPSS kursunun çok daha ötesinde sıcak, samimi , içten, güler yüzlü insanlarının buluştuğu kurs. Bu sıkıntılı süreci çekilebilir kılan, zor günlerde her daim destek olan hocalarımızla iyi ki Bekir Hocayı tanıyıp bu kursa kayıt yaptırmışım dediğim ve her zaman iyi ki İLK ARKE dediğim ikinci evim. Bütün hocalarıyla, çiçek ablasıyla mükemmel bir özveri ve çabayla öğrencilerine yol gösteren, sadece ders vermekle kalmayıp sıkıntılarına ortak olup onlara ışık yakmaya çalışan insanların yeri. Benim bu puanı almakta ki en büyük şansım İLK ARKE Akademi oldu. Her şey için sonsuz teşekkürler. Umarım her şey gönüllerince olur!

Sakin olun kazanacaksınız dediler. Güvendik ve kazandırdılar.

Gülşah BAĞCI
Felsefe Grubu Öğretmeni

ARKE Akademi’ye tavsiye üzerine geldim. .Ev sıcaklığını aratmayacak ortamda, “arkedaş” hocalarımızla verimli bir yıl geçirdim. Hayatınızın dönüm noktası olacak bu yerde özellikle Bekir hocayı unutmayacaksınız!

Hasan GERGİN
İktisat

Sayın İlk ARKE Akademi ailesi, sizlerle geçirdiğim güzel anları, hoş sohbetleri ve öğrenci-öğretmen, abi-kardeş ilişkilerini bu boş sayfada anlatmak imkansız ama düşünebildiğim ve aktarabildiğim kadarını İlk ARKE Akademi’yle yeni tanışacak öğrenci arkadaşlarım ve kardeşlerime yol göstermek amacıyla ifade etmek isterim.

2011-2012 öğretim döneminde ki bana göre çok zor olan bir sınavda hocalarım, Arke ailesi sayesinde bu zorlu süreci ölçme değerlendirme sistemiyle başarıyla tamamladığımı düşünüyorum ve samimi söylemek gerekirse benim en yakınlarım okul arkadaşlarım KPSS zede arkadaşlarım iyi ki ARKE’yle “ARKEDAŞ” olmuşuz dediler ve emin olun ki kazanan, kazanamayan yüksek puan alan alamayan herkesin buradaki sıcak ortamdan sınav ortamının stresinden,, hocalar sayesinde; hocalarımızın ve öğrencilerimizin güler yüzü sayesinde burada çok güzel günler geçirdiğimden hiç bir süphe yok.

Son olarak çok samimiyetle söylüyorum burada emeği geçen herkese çok çok çok teşekkür ediyorum. Çok mutluyum branşımda Türkiye 7. si oldum. Kitle dersanelerinden alamadığım verimi burada yani ARKE Akademi’de aldım.

Gelin arkadaşlarım;

“Bir olalım,iri olalım, diri olalım, ARKEDAŞ olalım:)”

Volkan AKGÜL
Spor Yöneticiliği Türkiye 7.

Uzun süredir KPSS’ye hazırlanıyordum. Geçen sene atandım. Şu an çok mutluyum. Tüm hocalarıma ve Arke AKADEMİ ailesine sonsuz teşekkürler.

Gözde ŞAR
Karabük Üniversitesi/Memur

ARKE Akademi KPSS kursu Ankara’nın en yeni dersanelerinden olamasına rağmen kadrosu,  yayınları le başarı merdivenlerini hızla tırmandı. Kursta aile ortamını tattım yapamadığım sorulara hemen bakıldı, anlamadığım kısımlar teker teker tekrar anlatıldı.

Hocalarım benimle, bizimle çok ilgilendiler hepsi alanında ayrı ayrı uzman kişiler emin olun!. Tüm öğretmenlerime teşekkür ediyorum.

Emin olun ARKE Kazandırır!

Seren SOYER
Seren SOYER/Türkçe Öğretmen

Onca KPSS kursu arasında İlk ARKE’de farklı olan şey bu kurumda gerçekten bu işe gönül vermiş maddi kaygılar gütmeyen, kursiyerlerin psikolojisini anlayan ve gerçekten branşında uzman olan bilinçli doğru yönlendiren hocalarla çalışması. Sadece tekrar kurslarına katılarak umut veren bir puan aldım ve bu kurumla geç tanışmanın pişmanlığını yaşıyorum.

Gamze AKIN
Matematik